Děsy Leigh Harkerové

O čem kniha je?

Tichý dům byl Leigh Harkerové jejím útočištěm více než deset let, dokud se věci náhle nezměnily. Záclony se samy rozhrnují. Rádia se vypínají a zapínají. A ve stínu dveří její ložnice se v noci rýsuje tmavá postava, která ji pozoruje a čeká, až konečně poleví a usne..

Jak se mi líbila?

Tentokrát mě Darcy Coates dost překvapila, což už jsem u téhle série moc nečekala, protože většinou už po pár kapitolách dostanu představu, jakým směrem se bude příběh ubírat, ale tady jsem se dočkala příjemného twistu!:)

Opět se nejedná o regulérní horor, u kterého budete trnout strachy, spíš počítejte jen s lehoučkým mrazením v zádech:)

Zhruba v polovině příběh nabere jiný směr, který podle mě nikdo moc nečeká, a dostane tak úplně jinou dynamiku. Za mě skvělý, originální nápad, jen by ta první polovina mohla být o něco kratší :)


Ve spolupráci s Knihy Dobrovský.

Mé hodnocení: 70 %Autor: Darcy Coates
Počet stran: 336 s.
Nakladatelství: Fobos
Datum vydání: 2023
Anotace:
Darcy Coates, autorka bestsellerových gotických hororů, přináší další mrazivý příběh o tichém domě na zapomenuté předměstské uličce, který skrývá smrtící tajemství...
Tichý dům byl Leigh Harkerové jejím útočištěm více než deset let, dokud se věci náhle nezměnily. Záclony se samy rozhrnují. Rádia se vypínají a zapínají. A ve stínu dveří její ložnice se v noci rýsuje tmavá postava, která ji pozoruje a čeká, až konečně poleví a usne.
Leigh, na konci svých možností, ale neochotná opustit svůj domov, se snaží najít odpovědi. Ale každý krok ji nutí k něčemu děsivějšímu, než si kdy dokázala představit.
Ze zamčených dveří pod schody prosakuje jedovatý stín. Klika přes noc chrastí a nehty škrábou o dřevo. Její domov skrývá nebezpečná tajemství a teď, když je Leigh uvězněna v jeho zdech, se bojí, že už nikdy neuteče.
Myslíte si, že jste v bezpečí?
Mýlíte se.

Publikováno: 06. 06. 2023