Kubík a Míša vědí, jak se chovat a Kubík a Míša poznávají povolání

~ tip na moc prima knížky pro děti :))

Knihy mi byly poskytnuty v rámci spolupráce s Knihkupectvím Luxor za účelem recenze :))


O čem knihy jsou?

V knize Kubík a Míša poznávají povolání se děti seznámí s různými činnostmi, kterými se mohou lidé živit, některé dost možná budou znát i ze své rodiny:))

*my v ní našly povolání hodně členů naší rodiny, je hezký si o tom s E. povídat, i když já z toho mám větší radost než ona :) 

a v knize Kubík a Míša vědí, jak se chovat si mohou připomenout, jak by bylo fajn, aby se chovaly mezi kamarády/doma/ve školce :D rodiče mohou ideálně témata dál rozvíjet, povídat si o konkrétních kamarádech, situacích, které třeba ten den zažili,...:)

Jak se mi líbily?

Knihy jsou moc hezky zpracované, je v nich ideální poměr textu a obrázků, kór pro mladší děti a praktická témata jsou velmi příjemným bonusem :)

Obě se mi líbí, moc! :)
Autor: Kozłowska Katarzyna
Počet stran:  42 s.
Nakladatelství: Pikola
Datum vydání: 2024
Anotace:
Zvídavý Kubík se ve školce seznamuje s kodexem správného předškoláka. S medvídkem Míšou zjišťují, jak se chovat u stolu, co dělat v divadle nebo jak je to s těmi "kouzelnými slůvky", o kterých občas mluví i maminka. Společně objevují radost ze vzájemné pomoci i to, že být ochotný a vstřícný mnoho nestojí. V předškolním věku se tak naučí vše potřebné a později, až se vydají na dobrodružnou cestu do školních lavic, je už nic z pravidel slušného chování nepřekvapí!

Publikováno: 24. 04. 2024