Za zamčenými dveřmi

Kniha mi byla poskytnuta v rámci spolupráce s Knihkupectvím Luxor za účelem recenze.

O čem kniha je?

Když si Nora Davisová dělala jako malá v pokojíčku úkoly, netušila, že její otec zatím ve sklepě vraždí ženy... Říká se, že jablko nepadá daleko od stromu, nebo to v tomto případě neplatí?

Jak se mi kniha líbila?

Četla se opravdu parádně, autorka psát umí, má velmi odpočinkový, čtivý styl, který žánru sedí, přeci jen po thrilleru často sahám, abych si u něj odpočinula. Navíc se mi líbilo, jak si se mnou jako se čtenářem hrála, několikrát jsem byla fakt vystresovaná, co se to tam sakra děje :D V mysli se mi střídala jedna teorie za druhou a já chtěla číst dál a dál, jen abych byla blíže tomu odhalit, kdo je teda ten zlej:) Takže účel vypnout hlavu a ztratit se v příběhu - splněn!

Grande finále se ale za mě nekonalo, škoda, bylo to na mě trochu moc, ale suma sumárum - bylo to fajn počteníčko, jen Pomocnice je za mě stále #numberone :)


Mé hodnocení: 60 %Autor: Freida McFadden
Počet stran: 240 s.
Nakladatelství: Kalibr
Datum vydání: 2024
Anotace:
Když si Nora Davisová dělala jako malá v pokojíčku úkoly, netušila, že její otec zatím ve sklepě vraždí ženy. Až do dne, kdy se jim u dveří objevila policie. O desítky let později je Nořin otec stále za mřížemi a ona je úspěšná chirurgyně s poklidným a osamělým životem. Nikdo netuší, že její otec byl sériový vrah. Pak však Nora zjistí, že jedna z jejích pacientek byla zavražděna – a to stejně děsivým a jedinečným způsobem, jakým vraždil i její otec. Někdo ví, kdo Nora je, a chce, aby za ten hrůzný zločin nesla zodpovědnost. Jenže ona není vrah. Policie jí nemůže nic přišít. Pokud se jí tedy někdo nepodívá do sklepa.

Publikováno: 05. 03. 2024