Kosti v srdci

O čem kniha je?

Hlavní hrdinka Beyah nechává minulost minulostí a na léto se stěhuje ke svému otci, kterého takřka nezná, do krásného velkého domu. Nečeká ji tam pouze nevlastní matka a sestra, ale také soused Samson, se kterým toho má společného mnohem víc, než tuší..

Jak se mi líbila?

Colleen Hoover a její knížky, to je jistotka. Jak vidím "novou Colleen", ani si nečtu anotaci, ta je mi lhostejná, protože jisto jistě vím, že chci číst úplně všechno, co napíše :)) Její knížky se často dotýkají závažných témat, témat, která jsou tabu a která ve vás vyvolají velmi silné emoce. 

V tomto případě jsem měla z knihy pocit, že tu přeci jen prim hrál onen milostný vztah, kolem kterého se točila většina děje a příběh ve mně nerezonoval natolik, jak jsem u Colleen Hoover zvyklá. Navíc se tu na můj vkus objevovalo až příliš toho klišé..

Ovšem opět se to četlo jedna báseň, miluju autorčin styl psaní, čte se tak lehoučce, zároveň vás pohltí natolik, že její knihy přečtete klíďo píďo na jeden zátah :) 


Ve spolupráci s knihkupectvím Luxor.

Mé hodnocení: 70 %Autor: Colleen Hoover
Počet stran: 336s.
Nakladatelství: Yoli
Datum vydání: 2022
Anotace:
Beyah se nemůže dočkat, až nechá minulost za sebou a vydá se na cestu k lepším zítřkům. Od vysněné budoucnosti ji dělí jen dva krátké měsíce. Dokud nečekaná smrt nezpůsobí, že Beyah nemá v kam jít. A tak je nucena strávit zbytek léta na poloostrově v Texasu s otcem, kterého sotva zná. Beyah má v plánu držet se při zemi a nechat léto hladce plynout, její nový soused Samson jí ale tento plán překazí. Samson a Beyah nemají na první pohled nic společného. Ona pochází z chudé rodiny bez vyhlídek, on je bohatý a privilegovaný. Jedno však mají společné: oba je přitahují smutné věci. Což znamená, že jsou přitahováni jeden k druhému...

Publikováno: 01. 12. 2022